HiPP MLÉKO HiPP HA1 Combiotik 500g

HiPP MLÉKO HiPP HA1 Combiotik 500g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětská a kojenecká výživa
Dodavatel:HiPP
Cena:349 Kč
HiPP MLÉKO HiPP HA1 Combiotik 500g 5 (100%) 18 hodnocení

HiPP mléko HA Combiotik je hypoalergenní počáteční kojenecká výživa s hydrolyzovanou bílkovinou. Výrobce HiPP vyvinul novou generaci hypoalergenní kojenecké výživy - HiPP HA Combiotik, která je určena pro speciální výživu dětí ohrožených alergií. Složení je připraveno podle vzoru mateřského mléka. Hydrolyzovaná bílkovina má obzvláště jemnou chuť a spojuje tak hypoalergenní výživu s rostoucí potřebou chutné stravy u starších kojenců. PROBIOTIK - Přírodní kultury mléčného kvašení, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko přirozeně obsahuje probiotické kultury ? v individuální variabilitě a množství. PRAEBIOTIK - Hodnotná vláknina GOS (galaktooligosacharidy): inspirované přírodou. Polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem LCP (omega 3&6), které jsou také obsaženy v mateřském mléce. Jsou obzvláště důležité v prvních měsících života, protože děti si je ještě neumí sami v dostatečném množství vytvořit. Hydrolyzovaná bílkovina: vznik alergií významně ovlivňuje mléčná bílkovina. Společnost HiPP používá pro výrobu HiPP HA 1 pouze štěpenou bílkovinu. Lehce stravitelný a dobře zasytí (obsahuje lehce stravitelný škrob). Bez lepku. Balení obsahuje 500 g. Potravina pro zvláštní výživu, počáteční mléčná kojenecká výživa.


 • Nutrilon 1 Pepti RTF 24x90ml
  Nutrilon 1 Pepti RTF 24x90ml

  Nutrilon 1 Pepti RTF je hypoalergenní mléčná výživa s hydrolyzovanou (rozštěpenou) bílkovinou určena k dietnímu postupu u kojenců od..

  699 Kč
 • Nutrilon 2 Good Night 800g
  Nutrilon 2 Good Night 800g

  Nutrilon 2 Good Night je kojenecké mléko s rýžovými vločkami na dobrou noc vašeho miminka. Je vyvinuto na základě 40 let výzkumu..

  389 Kč
 • Nutrilon Protein Supplement ProExpert 50x1g
  Nutrilon Protein Supplement ProExpert 50x1g

  Nutrilon Protein Supplement je dietní potravina vhodná pro výživu kojenců již od narození. Je určena pro děti, které se narodily..

  1 099 KčObjevte: Kojenecká mléka V sekci děti a maminky | dětská a kojenecká výživa je možné objevit hipp!
© 2021 Kontakt