KAWAR Koupelová Sůl Z Mrtvého Moře 2000g

KAWAR Koupelová sůl z Mrtvého moře 2000g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Přípravky do koupele
Dodavatel:KAWAR
Cena:289 Kč
KAWAR Koupelová sůl z Mrtvého moře 2000g 3,25 (65%) 22 hodnocení

Přípravek obsahuje krystalky soli z Mrtvého moře, které se zcela liší od obyčejných solí. Minerální látky jako je hořčík, vápník, sodík a draslík dosahují koncentrace až 32 %. Sůl z Mrtvého moře je možné přidat do koupele. Přípravek na lidský organismus účinkuje zklidňujícím a relaxačním způsobem. Pomáhá snižovat svalovou únavu, čistí, hydratuje a revitalizuje pokožku. Koupel v soli z Mrtvého moře přispívá k odstranění kožních problémů. Má příznivý vliv na akné, lupénku, ekzém, plíseň či celulitidu. Je účinný i při revmatických či kloubních potížích a napomáhá zlepšovat pohyblivost bolestivých míst.


 • Tetesept Koupel Svaly a klouby 125 ml
  Tetesept Koupel Svaly a klouby 125 ml

  Tetesept Koupel Svaly a klouby je založena na pečující receptuře pěn do koupele se speciálními zvlhčujícími a posilujícími látkami...

  175 Kč
 • Biovitality Insectsol 8ml
  Biovitality Insectsol 8ml

  Biovitality sérum má vysoký obsah rostlinných olejů a silic, které napomáhají zklidnění pokožky po bodnutí hmyzem. Výtažky z rostlin..

  175 Kč
 • SAFORELLE krém 40ml
  SAFORELLE krém 40ml

  Saforelle krém s novým složením. Obohacený o Allantoin a přírodní extrakt z Arctium Lappa. Zklidňuje podráždění a jakýkoliv pocit..

  225 KčObjevte: Přípravky do koupele V sekci kosmetika hygiena a péče je možné objevit kawar koupelová sůl z mrtvého moře 2000g!
© 2021 Kontakt