Rouška Třívrstvá S Gumičkou 5 Ks Malé Balení

Rouška třívrstvá s gumičkou 5 ks malé balení

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdravotnické oblečení a obuv
Dodavatel:General Public Protection
Cena:45 Kč
Rouška třívrstvá s gumičkou 5 ks malé balení 4,5 (90%) 24 hodnocení

Rouška třívrstvá s gumičkou je jednorázová obličejová maska. Rouška s elastickými gumičkami na upevnění za uši a s nosním těsnícím páskem kopírujícím tvar nosu. Má vysokou filtrační schopnost i proti virům. Vysoká prodyšnost, voděodolná, hypoalergenní, nízká hmotnost. Filtrační materiál použitý v tomto výrobku byl vyvinut ve spolupráci s odborným týmem Technické univerzity v Liberci. Roušky splňují požadavek normy EN 14683:2019 plus AC:2019 a jsou tedy zdravotnickým prostředkem třídy: I, klasifikace: II. Filtrační účinnost: 25 g/m2, BFE > 99,9% Výrobce: General Public s.r.o., Hybešova 167/18, Rybáře, 360 05 Karlovy Vary Odkazy k nahlédnutí: Prohlášení o shodě Test Balení obsahuje 5 ks.


 • Rouška plastová 20x20 1ks Steriwund
  Rouška plastová 20x20 1ks Steriwund

  Steriwund plastová rouška je vyrobena z PVC a slouží k ošetření otevřeného poranění hrudníku, první pomoc při otevřeném pneumothoraxu...

  9 Kč
 • Rouška z plic do plic resuscitační
  Rouška z plic do plic resuscitační

  Resuscitační rouška s plastovým naústkem z folie slouží k umělému dýchání z plic do plic při zástavě dechu. Je zabalena v PE sáčku...

  15 Kč
 • Chirurgická rouška 50ks
  Chirurgická rouška 50ks

  Obyčejná ochranná maska s gumičkami. Je vhodný pro nošení ochranných masek k odfiltrování pylu, bakteriálních částic a blokování..

  1 199 Kč
 • Ústenka chirurgická s gumičkami 2ks Steriwund
  Ústenka chirurgická s gumičkami 2ks Steriwund

  Chirurgická ústenka s gumičkami je vyrobena z třívrstvé netkané textilie a je vybavena mikrobakteriálním filtrem. Dále je ústenka opatřena..

  25 KčObjevte: Roušky a ústenky V sekci zdravotnické potřeby | zdravotnické oblečení a obuv | Ústní roušky ústenky a respirátory je možné objevit rouška třívrstvá s gumičkou 5 ks malé balení!
© 2021 Kontakt