Rouška Třívrstvá S Gumičkou 50 Ks

Rouška třívrstvá s gumičkou 50 ks

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdravotnické oblečení a obuv
Dodavatel:General Public
Cena:305 Kč
Rouška třívrstvá s gumičkou 50 ks 3,5 (70%) 22 hodnocení

Rouška třívrstvá s gumičkou je jednorázová zdravotnická obličejová maska neboli rouška vyrobena ze 3 vrstev netkaných textilií opatřená elastickou gumičkou na upevnění za uši a nosním těsnícím páskem kopírující tvar nosu. Vysoká filtrační schopnost i proti virům vysoká prodyšnost, voděodolná, hypoalergení, nízká hmotnost. Filtrační materiál použitý v tomto výrobku byl vyvinut ve spolupráci s odborným týmem technické univerzity v Liberci. Určena na jednorázové použití. Roušky splňují požadavek normy EN 14683:2019 plus AC:2019 a jsou tedy zdravotnickým prostředkem třídy: I, klasifikace: II. Filtrační účinnost: 25 g/m2, BFE > 99,9% Výrobce: General Public s.r.o., Hybešova 167/18, Rybáře, 360 05 Karlovy Vary Odkazy k nahlédnutí: Prohlášení o shodě Test Balení obsahuje 50 ks.


 • Rouška třívrstvá s gumičkou 10ks
  Rouška třívrstvá s gumičkou 10ks

  Rouška třívrstvá s gumičkou je jednorázová zdravotnická obličejová maska neboli rouška vyrobena ze 3 vrstev netkaných textilií opatřená..

  85 Kč
 • OP-MASK B ústenka s gumičkami 50ks
  OP-MASK B ústenka s gumičkami 50ks

  Immunity OP-Mask B ústenka s gumičkami jsou bakteriální obličejové masky k ochranným účelům. Třívrstvé, s gumičkami pro uchycení za..

  305 Kč
 • Rouška třívrstvá s gumičkou 5 ks malé balení
  Rouška třívrstvá s gumičkou 5 ks malé balení

  Rouška třívrstvá s gumičkou je jednorázová obličejová maska. Rouška s elastickými gumičkami na upevnění za uši a s nosním těsnícím..

  45 Kč
 • Ústenka s filtrem - pack 10ks
  Ústenka s filtrem - pack 10ks

  Ústenka NTF s filtrem FFP2 proti netoxickým a málo, až středně toxickým pevným a kapalným aerosolům v koncentraci do 12 x PEL / OEL nebo 10..

  399 KčObjevte: Roušky a ústenky V sekci zdravotnické potřeby | zdravotnické oblečení a obuv | Ústní roušky ústenky a respirátory je možné objevit rouška třívrstvá s gumičkou 50 ks!
© 2021 Kontakt